ღღحـريــم عشـــق ღღ
ღاگر جنگل قانون ندارد، خداوند ان قدرت را به شير داده است تا سرزمينش را از چنگ گرگها در بياردღღ


شایعات 2012

 

11=2+0+1+2+1+2+2+1


معتقدان به پایان جهان در سال 2012 این تاریخ را کامل کننده یک چرخه 26000 ساله به نام تقویم اعتدالین می دانند. علاوه بر این عقیده دارند در این تاریخ سیاره زمین به صورت فیزیکی از میان صفحه مرکز کهکشان راه شیری عبور می کند و به سمت دیگر آن می رود. همچنین انقلاب زمستانی سال 2012 را از یک منظر دیگری یک لحظه منحصر به فرد می دانند و معتقدند هر سه استوای زمین ، خورشید و کهکشان راه شیری به طرظ معجزه آسایی در یک امتداد قرار می گیرند برخی رصد گران آسمان باور دارند که مقارنه آسمانی سال 2012 مقارنه بی نظیری است که برای اولین بار در 26000 سال گذشته اتفاق می افتد. برپایه سناریوی آنان در این تاریخ مسیر خورشید در  آسمان از نقطه ای می گذرد که قلب کهکشان راه شیری در آنجا قرار گرفته است آنان می گویند که شاید نیروی گرانش خورشید و نیروهای ناشناخته و بسیار قدرتمند کهکشانی یکدیگر را تقویت کنند و مثلا با کشاندن زمین به داخل ابر سیاهچاله عظیمی که در قلب کهکشان قرار دارد آخرین روز زمین را رقم بزنند.

 

ادامه مطلب............

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

اهرام ثلاثه و قدرت نجوم

اصطفاف الكواكب الزهرة و عطارد و زحل مع أهرامات الجيزة يوم 3 ديسمبر 2012ظاهرة تحدث مرة كل 2737 سنة

سه سياره ، زهره ، عطارد و زحل هر ٢٧٣٧ سال يكدفعه بصورت ذيل بر بالاى اهرامات جيزه مصر قرار ميگيرند، اين پديده زيبا و عجيب در ٣ ديسمبر ٢٠١٢ صورت گرفت.


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

هشدار ناسا برای مردم

هشدار ناسا نسبت به افزایش ترس و خودکشی در پی شایعه مضحک پایان جهان!

در حالیکه برخی با راه‌اندازی گروه‌های مختلف به شمارش معکوس پایان جهان در ماه آینده پرداخته‌اند، سازمان ناسا هشدار داده که شایعات مضحک و بی اساس «پایان جهان» مایاها یک تهدید واقعی برای ترساندن کودکان و افسردگی نوجوانان و در نهایت افزایش آمار خودکشی محسوب می‌شود.

دیوید موریسون، فیزیک‌اخترشناس مرکز پژوهش ایمز ناسا از دریافت ایمیل‌ها و نامه‌های فراوان از سوی شهروندان مضطرب و به خصوص از افراد جوان خبر داده است. به گفته مریسون، برخی از آنها اظهار کرده بودند که از ترس زیاد قادر به خوردن و خوابیدن نبوده و برخی از تمایل به خودکشی گفته بودند!

وی این گفته‌ها را در یک ویدیوی آنلاین در صفحه گوگل پلاس ناسا اعلام کرده و این شایعات اینترنتی برای ترساندن جوانان را شیطانی خواند.

مریسون اظهار کرد: در حالی که این مساله برای برخی شوخی و برای دیگران اسرارآمیز بوده، تعداد زیادی از افراد به شدت در این مورد نگران هستند. ناسا اخیرا یک صفحه اطلاع‌رسانی بر روی وب‌سات خود ایجاد کرده و در آن توضیح داده که چرا جهان در روز 21 دسامبر 2012 به پایان نخواهد رسید.

شایعات و نگرانی‌ها در مورد آخرالزمان بر اساس برداشت‌های غلط از تقویم مایاها بوده است.
به گفته ناسا، این شایعات با ادعاهایی در مورد برخورد سیاره نیبیرو که توسط سومری‌ها کشف شده، با زمین در آن روز آغاز شده است. منشا این شایعات به کارهای ذکریا سیچین، نویسنده آذربایجانی مرتبط شده که در سال 1976 در مورد کشف و ترجمه متون سومری در مورد این سیاره نوشته بود. سیچین در سال 2010 در سن 90 سالگی درگذشت.

این در حالی است که به گفته دانشمندان اساسا چنین سیاره‌ای وجود ندارد. ناسا در صفحه خود برای رد ترس های پایان جهان اعلام کرد: اگر سیاره نیبیرو یا ایکس واقعی بوده و در مسیر برخورد با زمین قرار داشت‌، دانشمندان باید از حداقل یک دهه گذشته متوجه آن شده و آنرا پیگیری می‌کردند و همچنین الان باید می‌شد این سیاره با چشم غیرمسلح نیز مشاهده کرد. شایعات دیگر از جمله ادعاها در مورد وارونه شرن میدان مغناطیسی زمین و یا حرکت زمین به سوی سیاه‌چاله‌ای در مرکز کهکشان راه شیری نیز مسائل بی اساس دیگری هستند که توسط ناسا رد شده‌اند.

این در حالی است که به گفته دانشمندان بهتر است نگرانی‌ها در مورد پایان حیات در زمین به مسائل اثبات‌شده‌تر مانند تغییرات آب‌وهوا باشد.


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

معجزه قرانی (قاطی نشدن اب دودریا)


يکی آبش شيرين و گواراست و يکی شور و تلخ، از هر دو گوشت تازه می خوريد، و از آنها چيزهايی برای آرايش تن خويش بيرون می کشيد و می بينی که کشتي ها برای يافتن روزی و غنيمت، آب را می شکافند و پيش می روند، باشد که سپاسگزار باشيد.
به گزارش الف، جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می پیوندند.
دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابراین این حائل به وجود می آید

In a tourism filled city of Skagen you can see this incredible natural sight. This city is the most northern point of Danish people…..where the Baltic sea “meets” the North sea. Two different seas can not be combined together thus creating this line

و شاید این همان چیزی باشد که در قرآن آمده است

سورة مبارکه الرحمن
مَرَجَ الْبَحْرَيْنِ يَلْتَقِيانِ (۱۹) بَيْنَهُما بَرْزَخٌ لا يَبْغِيانِ (۲۰) فَبِأَيِّ آلاءِ رَبِّکُما تُکَذِّبانِ (۲۱) يَخْرُجُ مِنْهُمَا اللُّؤْلُؤُ وَ الْمَرْجانُ (۲۲)
۱۹. دو دريا را به گونه اي روان کرد که با هم برخورد کنند.۲۰. اما ميان آن دو حد فاصلي است که به هم تجاوز نمي کنند.۲۱. پس کدامين نعمتهاى پروردگارتان را انکار مى‏کنيد؟
۲۲. از آن دو، مروارید و مرجان خارج مى‏شود.

سوره مبارکه فرقان آیه ۵۳:
« و هو الذي مَرَجَ البحرينِ هذا عَذبٌ فُراتٌ و هذا مِلحً اُجاجً وَ جَعَلَ بَينَهما بَرزَخا و حِجراً مَهجوراً»
و اوست کسي که دو دريا را موج زنان به سوي هم روان کرد اين يکي شيرين و آن يکي شور و تلخ است وميان آندو حريمي استوار قرار داد.

سوره مبارکه فاطر آيه ۱۲:
وَمَا يَسْتَوِي الْبَحْرَانِ هَذَا عَذْبٌ فُرَاتٌ سَائِغٌ شَرَابُهُ وَهَذَا مِلْحٌ أُجَاجٌ وَمِن کُلٍّ تَأْکُلُونَ لَحْمًا طَرِيًّا وَتَسْتَخْرِجُونَ حِلْيَةً تَلْبَسُونَهَا وَتَرَى الْفُلْکَ فِيهِ مَوَاخِرَ لِتَبْتَغُوا مِن فَضْلِهِ وَلَعَلَّکُمْ تَشْکُرُونَ
اين دو دريا يکسان نيستند: يکی آبش شيرين و گواراست و يکی شور و تلخ، از هر دو گوشت تازه می خوريد، و از آنها چيزهايی برای آرايش تن خويش بيرون می کشيد و می بينی که کشتي ها برای يافتن روزی و غنيمت، آب را می شکافند و پيش می روند، باشد که سپاسگزار باشيد.

سوره مبارکه نمل آيه ۶۱:
اَمَّنْ جَعَلَ الْاَرْضَ قَرَارًا وَ جَعَلَ خِلالَهَا اَنْهَارًا وَ جَعَلَ لَهَا رَوَاسِیَ وَ جَعَلَ بَينَ الْبَحْرَيْنِ حَاجِزًا ءَاِلهٌ مَعَ اللهِ بَلْ اَکْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ ﴿۶۱﴾
[آيا شريکانى که مى‏پندارند بهتر است‏] يا آن کس که زمين را قرارگاهى ساخت و در آن رودها پديد آورد و براى آن، کوه‏ها را [مانند لنگر] قرار داد، و ميان دو دريا برزخى گذاشت؟ آيا معبودى با خداست؟ [نه،] بلکه بيشترشان نمى‏دانند.

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

هشدار 2012 اماده باشین

هشدار 2012 .... اماده باشین !!
این ویدیو پیام هشدار ناسا به تمام جهان هست
در روز(سوم تا پنجم دي 91) و در زمان تراز کائنات ، زمين به مدت 3 روز در تاريکي کامل به سر خواهد برد.
دانشمندان پيش بيني تغييرات کائنات ،تاريكي مطلق در کل کره زمين به مدت 3 روز از تاريخ 23
...دسامبر 2012 را نموده اند.
اين پايان جهان نيست ، اين هم ترازي جهان ، جايي که خورشيد و زمين براي اولين بار هم تراز مي شوند. زمين از وضعيت کنوني که بعدسوم است به بعد صفر تغي
ير نمودهو سپس به بعد چهارم تغيير مي نمايد.در اين گذار جهان با تغيير بزرگي روبرو مي شود و ما يک جهان جديدي را خواهيم ديد.
پيش بيني شده است که اين 3 روز تاريکي در روزهاي 23، 24، 25 دسامبر 2012(سوم تا پنجم دي ماه 91) اتفاق مي افتد، حفظ آرامش ، در آغوش کشيدن يکديگر ، مناجات ، خواب به مدت 3 روز بهترين راه حل است و متاسفانه افرادي از ترس اين موضوع خواهند مرد، آنهايي که بعد ازاين واقعه زنده مي ماند با يک جهان نوين روبرو خواهند شد بهتر است در ماه دسامبر از مسافرت خودداري فرماييد
http://www.youtube.com/watch?v=6aj1lyEHbZE
 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

معنای 2012 و تفکرات جهانی


21 دسامبر 2012 بر اساس پیشگویی اقوام مایا و نوستراداموس آخرین روز دنیا است

21 دسامبر 2012 روز جمعه است ( در اسلام امام زمان جمعه ظهور میکند )

21 دسامبر 2012 برابر با شب یلدا است

( در زردشت گفته شده که سوشیانت منجی انسانها در شب

یلداظهور میکند )


21                         21 دسامبر 2012 بر اساس نظریات عملی دانشمندان پایان مرحله پنجم زندگی زمیناست

21                           21  دسامبر 2012 بر اساس گفته های ناسا آغاز اختلالات خورشید برای زمیناست . . .

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

ایا زمین تا سه ماه دیگر نابود خواهد شد؟؟

یکی از عجیب‌ترین نظریه‌هایی که درباره سال 2012 وجود دارد نظریه‌ای درباره نابودی، تخریب یا تاریکی سه روزه زمین است که به تازگی در قالب ایمیل‌های مختلف که تلاش شده تاثیر‌گذار باشند، به همراه لینکی از وب‌سایت ناسا در میان کاربران اینترنتی منتشر شده‌است.

این نظریه عجیب می‌گوید در سال 2012 خورشید و زمین و مرکز کهکشان راه‌شیری، یا همان ابر قطور کیهانی میانی کهکشان  با یکدیگر همتراز می‌شوند و آسیب‌هایی به زمین وارد خواهد آمد، یا به گفته این ایمیل،‌ زمین برای سه روز در تاریکی مطلق فرو خواهد رفت.

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

ღمسلمانها مالدار می شوند اما دیندار نمی شوند (علامات قیامت)ღ

حضرت علی (ع) می فرماید:ما (صحابه)با رسول الله(ص) در مسجد نشسته بودیم ناگاهان مصعب بن عمیر (رض)وارد شد در حالی که بر بدن او فقط یک چادر بود که به آن پیوند پوستین زده بود از مشاهد این حال و یادآوردن حال او

قبل از اسلام ،رسول الله(ص) را گریه گرفت(چرا که حضرت مصعب بن عمیر قبل از مسلمان شدن لباس نرم و قیمتی می پوشید) سپس ارشاد فرمودند : ای مسلمانان حال ......

 

 

 

 

               


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

12- جمیعیت مسلمانها زیاد می شود ؛اما بی فایده خواهد شد(علامات قیامت)

حضرت ثوبان (رض) می فرماید که رسول خدا (ص) یک مرتبه ارشادفرمودند:

چنان زمانی خواهد آمد که گروه های کفر و باطل برای هلاکت و از بین بردن شما مسلمانها یکدیگر را دعوت می دهند

مانند کسانی که یک دیگر را.................

 

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

11-قرآن وسیله ای برای امرار ومعاش می شود(علامات قیامت)

حضرت جابر(رض) می فرمایدکه: ما قرآن را تلاوت می کردیم در مجلس علاوه بر عربهای شهری ،بعضی عربهای روستایی

نیز موجود بودند که در این اثنا حضرت محمد(ص) تشریف اوردند و فرمودند:

قرآن را بخوانید و شما خوب می خوانید، به زودی چنین کسانی خواهند امد که قران را.....

 


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

10-عقاید نو و احادیث جدید رایج می شود(علامات قیامت)

 

حضرت ابوهریره(رض) می فرماید که رسول خدا(ص) ارشاد فرمودند:

در آخرزمان مکارهایی بزرگ و دروغ گو پیدا خواهند شد وچنان چیزهایی را به شما  می گویند

که هیچ وقت نه خود شما آنها را شنیده اید و نه پدران شما؛پس شما از ایشان دور باشید و ایشان را از خود

دور سازید تا شما را گمراه نکنند و درفتنه نیندازند

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

9- علامات قیامت (منکران حدیث پیدا خواهند شد)

 

حضرت مقداد بن معدی کرب(رض) می فرماید رسول خدا(ص) ارشاد فرمودند: اگاه باشید یقینا قرآن به من داده شده

است و مانند قرآن احکام دیگری هم به من داده شده است

بعد از آن ارشاد فرمودند»  : آگاه باشید زمانی خواهد آمد ...........

 

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

8-مسلمانان هرگز به یکبار از بین نخواهند رفتღ

 

حضرت ثوبان(رض) می فرماید که رسول خدا(ص)ارشاد فرمودند: من به درگاه خداوند متعال دعا کردم که تمام امت

من با قحط سالی هلاک نشود و چنان دشمنی را مسلط نکند که تمام امت را هلاک کند .

و خداوند متعال ارشاد فرمودند:هرگاه من یک فیصله ای را میخواهم بکنم کسی نمی تواند آن را رد کند ؛

ولی من با تو وعده می کنم که امت تو را باقحطی عمومی هلاک نخواهم کرد که تمام ایشان را هلاک کند

اگر چه تمام ساکنان روی زمین در یک جا جمع شده باشند

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن
 

6-کفر بیش از حد زیاد می شود(علامات قیامت)

 

حضرت ابوهریره(رض)روایت میکند که رسول خدا(ص) ارشاد فرمودند :قبل از رسیدن فتنه هایی که مانند پاره های شب تاریک هستند بر اعمال صالح سبقت بگیرید زیرا که در انوقت........


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

5-ღ هر زمان از زمان قبلی بدتر خواهد بود(علامات قیامت)ღ

 

حضرت زبیر بن عدی(رض) می فرماید که در خدمت حضرت انس بن مالک(رض) حاضر شده ،از ظلم حجاج شکایت کردم

حضرت انس (رض) شکایت را شنیده ارشاد فرمودند:......

 

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

3-عمل کردن بر دین با نگه داشتن اخگر در دست برابر می شود و فتنه های بزرگ آشکار می گرددند

      

حضرت انس (رض) روایت میکند که رسول خدا(ص) ارشاد فرمودند: «بر مردم چنان زمانی خواهد آمد که شخص صابر و ثابت قدم بر دین مانند کسی خواهد بود که اخگر آتشین را دردست خود نگه دارد»

 

توضیح:این حالت در این زمان نیز دیده می شود........

 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

2-مساجد آراسته شده،محل گفتگوی امور دنیوی می شوند(علامات قیامت)

 

 

2-مساجد آراسته شده،محل گفتگوی امور دنیوی می شوند

 

حضرت انس (رض)می فرماید که رسول الله(ص) ارشاد فرمودند:«یکی از علامات قیامت این است که مردم مسجد بنا  می کنند و به ان فخر می نمایند»

 


javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 

-فقط نام اسلام و الفاظ قرآنی باقی می مانند و علمای سو ء و بدکردار نمایان می شوند

 

حضرت علی (ع) می فرماید که رسول خدا (ص) ارشاد فرمودند:«به زودی چنان زمانی بر مردم خواهد امد که فقط نام اسلام و رسم قرآن باقی می ماند و مساجد ایشان از لحظا نقش و نگار و رزق و برق اباد می شوند

لیکن به اعتبار عبادات و ارشادات به مردم،ویران خواهند بود و علمای ایشان از همه ساکنان زیر اسمان بدتر خواهند بود به طوری که فتنه از علما بروز میکنند و باز به خود انها بر میگردند

 برای خواند کامل متن به ادامه مطلب ..........


 

javahermarket

اگه ميخواي اين صفحه رو پرينت بگيري كليك كن

ادامه مطلب
 


ღبه وبلاگ حـــــــریم عشق خوش آمدید لحظات خوبي رو براي شما بازديد كنندگان ارزومندم اين وبلاگ به روز ميباشد و شما عزيزم هر روز ميتونين براي خوندن مطالب جديد به ما سر بزنين و اماده تبادل لينك با همه وبلاگ ها و وب سایتها ღ

نازترین عکسهای ایرانی

 

شعر و دل نوشته هاي عاشقي
ღ تولــــــــــد دوستان ღ
داستانهای کوتاه و عاشقانه
دست خــــــــــــــط
دانلود نرم افزار
برنامه چک کردن اینویس یاهو InvisibleAlarms
اس اچ مسنجر sh messenger
دانلود فیس بوکfacebook
افزايش بازديد وبلاگ
پيشگوئيهاي نوستراداموس و حوادث اينده
ღعلامات قیامتღ
ღ بهترینها برای شما ღ
اخبار جدید وشایعــــات
whatsappمسنجر برای گوشی
متفرقه
جدیدترین
ایا میدانستید؟

 

ღღ ღღ

 

ارديبهشت 1392
اسفند 1391
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهريور 1391
مرداد 1391
تير 1391
فروردين 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهريور 1390

 

هرچی دارم فدایت
دانلود انعکاس تصاویر در امواج
مادر فداکــــــــــار
شوخی مرگبار
شجاعت عشق
صداقت در مقابل خیانــــــــــــــــت
ღولنتاین مبـــــــــــــــــارکღ
نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو
بودنت را دوست دارم
داستان کوتاه و اموزنده (نحوه تحصیل)
شایعات 2012
اگر خوشبختی میخواهید
دل فریبی
دل تنگی
درد و دل دخترونه ....
"مرد نورانی" در مسجد النبی + عکس
انســــــــــــــــــــــــان
چی فکر کردم چی شد.....
با اجـــــازه
به یاد مردم زلزله زده {دست خـــــــط}
تنها (دست خـــط)
تنهایـــــــــــــــــــــــ......
آرزو دارم....
اهرام ثلاثه و قدرت نجوم
مینویسم برایت.....
هشدار ناسا برای مردم
معجزه قرانی (قاطی نشدن اب دودریا)
من مــــــــــرد شدم که.....
آغوش عشـــــــــــــــــــــــــق
هشدار 2012 اماده باشین
تنهایــــــــــــــــی یعنی ؟!!!!
پنج قانون برای بهتر زندگی کردن
سفره خالی میخری؟؟؟!!!!
معنای 2012 و تفکرات جهانی
ღ مکالمه دختر وپسرღ
ღلیاقــــــــــــــــــــتღ
ایا زمین تا سه ماه دیگر نابود خواهد شد؟؟
برای شما همیچن چیزی اتفاق افتاده؟؟؟
مورچـــــــه عاشق
خنده و ماتم
التماس دعــــــــــــــــــــــــــــــــا
دل مــــــــــــــــــــــــــن
ღتقدیــــــــــــــــــــــــر مــــــــــــــــنღ
نرم افزار فیس بوک برای موبایل
ღبــــــــــــــابـــــــــــــــــا ღ
whatsappღ مسنجر برای گوشی همراღ
ღقهــــــــــر و بهــــــــــــــــونه ღ
ღ وقتی نیســـــــتی ღ چرا رفتی
ღسکـــــــوت منღ
ღحرف ها دارم اما ... بزنم یا نزنم ؟ღ

 


تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان ღღ حريـــــم عشق و آدرس www.blackloves.LoxBlog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

A Place in the Sun 1951 subf2m.ir
کاریابی و استخدام
اسکـــواش تبریز
عشق تنها
پایان عشق
من و عشق
چت انلاین"دانلود رایگان
عشق پائیــــــــزی
A.S Group
ღعشقღ
عشق واقعی
anzalidl1 the best persian music portal
فان کلوب منو تو
بیکران
کدهای وبلاگ وعکس
anti girl
ღღღnilooღღღ!
ღپشامگ میارجلانی جاگاه ღ
م مثل میهن
سکوت
##دانلود کده آچار فرانسه##
ساخت لوگو به صورت رایگان
ღعکس هاي داغ داغღ
ღ بـهـتـریـن شـعـرهــایی که خــونـدم ღ
ایلیا سیتی
ღ**love forever**ღ
ღღتــــك درخت عشـــقღღ
ترانه سرا عليرضا مومني
ღღ پــــرشــــین تـــــاکღღ
۩۞۩بزرگترین گالری عکسُ ایرانیان۩۞۩
+18 روح جن ماورا مریم لاتیس
رهگذر زندگیت
عاشق زهرا
عشق تنها
موزیک و موزیک ویدیو
تجارت با اریس فا
جهرم بلاگ
محصولات ارایش و بهداشتی
ملی مارکت
هنـــــر مـــن......
معرفی سورمق
باليوود
مسافر مهتاب
**جالب ترین وبلاگ درباره حیوانات و پرندگان**
دانلود اهنگ جديد
از جنون مینویسم که انتهای من است و ابتدای او
music center
تماشا (خنده وسرگرمی)
دنیای کامپیوتر و موبایل
مجمع روانشناسی و علوم تربیتی
دلگير
شاهزاده ايراني
بزرگترين مركز دانلود وسرگرمي
تقریبا همه چیز!
حريم عشق
$( تبلیغ ببینید ، پول بگیرید)$
MrHarry
عنوان لینک
moonmusic32
**باران عشق**
به دنياي نايس روز نايس ماركت خوش اومدين
خستگی را تو به خاطر مسپار
عشق نافرجام
باران
::افزایش امار واقعی::..
تگرگ
ღღ دختر تنها ღღ
کیت اگزوز
دکوراسیون داخلی کناف
زنون قوی
چراغ لیزری دوچرخه
لیست پروژهای ساختمانی
همسریابی
گروت
درگاه پرداخت

 

بینگ
یاهو
تبادل لینک
عینک ray ban
خدمات دانشجویی دانشگاه ازاد ایرانشهر
گهی استخدام آزمون استخدامی پرستاران
استخدام
بلوچستان به روایت تصویر
املا فقط یک پسر
ღتک ستــــــــارهღ
بلوچ قومی وفادار په وتی خاک و وطنا
ღعـــــــــشـــــــقღ
ღموج دریـــــــــــــــاღ
ღکاش خدا یه دونه بوسم کنهღ
انواع فیلمهای ترسناک
شبکه اجتماعی راینی کلاب
ღa$kin masum cocuklariღ
ღღباحال کدهღღ
ღOnly-Emoღ
ღوصال بلوچی ღ
ღلاشـــار سرزمین من ღ
ღبرق -الکترونیکღ
ღدل نوشته هاي تنها ترين دل دنياღ
ღღدانلودღღ
ღღشاهزاده پارسيღღ
black-love
جهنم بدون اتــــــش
جادويي ديگر از ستايش
حرفهاي ناگفته
سرعت اینترنت خود را بالا ببرید!!!
موزيك انلاين
iranboys
عاشقانه
I LOVE U
دنياي غمگين من(هستيم)
ღ♥ღ سعيدو مهساღ♥ღ
ضد پسرررررر
زندگي اسان است ما ستختش ميگيريم
ورود ممنوع؟
زندگي زيباست
اموزش مسائل جنسي
خل و چلا بيان تو
عشق وفا ندارد
عاشقانه
خستگي را تو به خاطر مسپار
ميخندي يا بخندونمت؟
زير نور ماه
نجواي دل
من و تو
وبسايت تخصصي مهندس ايزدي
کیت اگزوز ریموت دار برقی
کناف
ام دی اف
ارسال هوایی بار از چین
فضای سبز باغ ویلا
اطلاعات ساختمانها
خرید از علی اکسپرس
ساخت فروشگاه رایگان
دانلود آهنگ

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی

 

خبرنامه وب سایت:

برای ثبت نام در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید
آمار وب سایت:
 

بازدید امروز : 119
بازدید دیروز : 33
بازدید هفته : 119
بازدید ماه : 1240
بازدید کل : 372396
تعداد مطالب : 142
تعداد نظرات : 451
تعداد آنلاین : 1

كد موسيقي براي وبلاگ

javahermarket

جاوا اسكریپت

javahermarket

document.write ("");
Time spent here:

.: Weblog Themes By www.NazTarin.Com :.


--->